Предаја докумената за кандидате који су положили пријемни испит - субота, 22. јун од 10 до 16 часова

У циљу формирања коначне ранг листе, кандидати који су положили пријемни испит обавезно морају да предају сведочанства за VI, VII и VIII разред, као и потврду о броју освојених поена на завршном испиту, а преостала документа могу да доставе и накнадно.

·              ПРЕДАЈА ДОКУМЕНАТА ЗА КАНДИДАТЕ КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТСУБОТА, 22. ЈУН ОД 10 ДО 16 ЧАСОВА.

·              Кандидати који нису у могућности да предају комплетну документацију у суботу, преостала документа могу да доставе до уторка, 25. јуна.

Од докумената је потребно приложити: извод из матичне књиге рођених, сведочанства за VI, VII и VIII разред, потврду о броју освојених бодова на завршном испиту, сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању и уверење о обављеном завршном испиту у основном образовању и васпитању.

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТАПОНЕДЕЉАК, 24. ЈУН ДО 20 ЧАСОВА

УПИС ЗА РАСПОРЕЂЕНЕ КАНДИДАТЕУТОРАК, 25. ЈУН ОД 8 ДО 15 ЧАСОВА