Резултати градског такмичења из страних језика

РЕЗУЛТАТИ ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА, 8.МАРТ, 2014.

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ОПШТА КАТЕГОРИЈА

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

ОСВОЈЕНО МЕСТО

ПРОФЕСОР

ЈАНИЋ МИЛИЦА

IV 7

I

Гордана Младеновић

ЉЕШЕВИЋ ДАЊА

IV 7

II

Гордана Младеновић

НОВОГРАДСКИ НАТАЛИЈА

IV 6

II

Гордана Младеновић

ЖИВОТИЋ АЊА

IV 6

II

Гордана Младеновић

МИЛОШЕВИЋ БОЈАНА

IV 7

II

Маргарета Љубисављевић

ЈОКИЋ САРА

 IV 6

II

Гордана Младеновић

ЛАЛОВИЋ ТАМАРА

 IV 7

III

Гордана Младеновић

МАРКОВИЋ КАТАРИНА

IV 4

III

Маја Грујић

 

 

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

ОСВОЈЕНО МЕСТО

ПРОФЕСОР

КАРАНОВИЋ ДУЊА

IV 1

I

Маргарета Љубисављевић

ЈОВАНОВИЋ УРОШ

IV 1

II

Маргарета Љубисављевић

БРКЉАЧ МАЈА

 IV 1

II

Маргарета Љубисављевић

 

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА 

 

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА (предметни професор  Ана Јанковић)

1. Милица Јовановић, IV2, 2. место

2. Милена Јањић, IV2, 2. место

3. Ана Чолић, IV2, 2. место

4. Ирена Станковић, IV2, 3. место

5. Ђурђа Михић, IV2, 3. место

6. Наташа Живановић, IV2, 3. место

7. Марта Мандарић, IV2,  3. место

8. Александар Квастек, IV2, 3. место

 

ОПШТА КАТЕГОРИЈА (предметни професор Јована Илић)

  1. Дејан Јокић,  IV1,  1. место
  2. Силвија Кантар, IV1,  3.место

 

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ РУСКОГ ЈЕЗИКА

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА 

 

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА (предметни професор Наталија Јермоленко)

  1. Милица Кнежевић, IV3, 3.место

 

ОПШТА КАТЕГОРИЈА (предметни професор Наталија Јермоленко)

  1. Данијел Ристић,  IV1, 1. место

 

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА 

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА (предметни професор Немања Влајковић)

  1. Лука Лучић, IV4, 2. место
  2. Тамара Кесер, IV4, 2. место
  3. Јована Трифуновић, IV4, 3. место
  4.  

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ  ЈЕЗИКА

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА 

 

Специјална категорија

Предметни професор – Светлана Рујевић Митић

 

Прво место:
Прстић Тамара, IV6  

Илић Оливера, IV6

Миљојковић Теодора, IV6

 

Друго место:

Нешић Александар, IV6

Миладиновић Сања, IV6

Милосављевић Мирјана, IV6

Пејчиновић Маја, IV6

 

Треће место:

Дмитрашиновић Лазар, IV6

 

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ШПАНСКОГ ЈЕЗИКА

РЕЗУЛТАТИ СА ГРАДСКОГ ТАКМИЧЕЊА 

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА (предметни професор Слободанка Стојановић)

 

ПРВО МЕСТО

1. Растко Петровић, IV6    

2. Ана Хубер, IV6            

3. Тања Младеновић, IV6  

 

ДРУГО МЕСТО

4. Исидора Грађанин, IV6