Књижевна олимпијада - Комисије за преглед и ревизију тестова

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕД И РЕВИЗИЈУ ТЕСТОВА (ОД 11,30)

УЧИОНИЦА БР.25

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕД И РЕВИЗИЈУ ТЕСТОВА

ПРВИ РАЗРЕД

ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

РЕВИЗИЈА ТЕСТОВА

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

1.

Филолошка гимназија

Катарина Вучић

1.

Филолошка гимназија

Мирјана Стакић Савковић

2.

Тринаеста београдска гимназија

Бранка Радовановић

2.

Десета гимназија „М. Пупин”

Бојана Соле Ђорђевић

3.

Трећа београдска гимназија

Марко Кузмановић

3.

Трећа београдска гимназија

Гордана Костић

4.

Осма београдска гимназија

Јасмина Шормаз

4.

Математичка гимназија

(Земунска гимназија)

Јелена Нововић

(Наташа Топуков)

5.

Шеста београдска гимназија

Весна Чолаковић Јанковић

5.

Шеста београдска гимназија

Олгица Рајић

6.

Девета гимназија „М. П. Алас”

 

Миланка Васиљевић

 

6.

Земунска гимназија

Валентина Вукмировић-Стефановић

7.

Гимназија „Свети Сава”

Нада Мандић

7.

Земунска гимназија

Вукосава Живковић

8.

Математичка гимназија

(Гимназија Младеновац)

Слободанка Раковић

(Бранислава Каран)

8.

Прва београдска гимназија

Данијела Вујетић

 

УЧИОНИЦА БР. 17

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕД И РЕВИЗИЈУ ТЕСТОВА

 

ДРУГИ РАЗРЕД

ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

РЕВИЗИЈА ТЕСТОВА

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

1.

Филолошка гимназија

Лела Росић

1.

Филолошка гимназија

Ивана Церовина

2.

Десета гимназија „М. Пупин”

Љиљана Ђурђевић Стојковић

2.

Тринаеста београдска гимназија

Софија Ширадовић

3.

Трећа београдска гимназија

Јелена Кручичанин

3.

Четврта београдска гимназија

Јелка Адамовић

 



 

УЧИОНИЦА 23

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕД И РЕВИЗИЈУ ТЕСТОВА

ТРЕЋИ РАЗРЕД

ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

РЕВИЗИЈА ТЕСТОВА

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

1.

Филолошка гимназија

Александра Кузмић

1.

Филолошка гимназија

Татјана Жигић

2.

Четврта београдска гимназија

Олга Кечкић

2.

Гимназија „Свети Сава”

Јасмина Радосављевић

3.

Десета гимназија „М. П. Алас”

Јелена Бурсић Милић

 

3.

Девета гимназија

 

Светлана Миловановић

 

4.

Прва београдска гимназија

Катарина Крнетић

4.

Трећа београдска гимназија

Нада Вучковић

5.

Четрнаеста београдска гимназија

Владимир Милојевић

5.

Пета београдска гимназија

Милица Шаренац

6.

Десета гимназија „М. Пупин”

К. Рајић

6.

Шеста београдска гимназија

Зринка Шандор

7.

Прва београдска гимназија

Весна Милојковић Шами

7.

Дванаеста београдска гимназија

Зоран Међедовић

8.

Средња школа Гроцка

Бојана Јорданов

8.

Филолошка гимназија

Виолета Јелачић Србуљ

УЧИОНИЦА БР. 22

КОМИСИЈЕ ЗА ПРЕГЛЕД И РЕВИЗИЈУ ТЕСТОВА

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

РЕВИЗИЈА ТЕСТОВА

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

РЕДНИ БРОЈ

ШКОЛА

ПРОФЕСОР

1.

Филолошка гимназија

Весна Црепуљаревић

1.

Филолошка гимназија

Споменка Трипковић

2.

Трећа београдска гимназија

Јелена Јаковљевић

2.

Девета гимназија „ М. П. Алас”

Милорад Дашић

 

3.

Прва београдска гимназија

Драгана Стојановић

3.

Четрнаеста београдска гимназија

Вера Ђурђевић