ВАШАР ЈЕЗИКА У ФИЛОЛОШКОЈ ГИМНАЗИЈИ, 19. ЈУН 2015.

Вашар језика у нашој школи одржаће се 19. јуна 2015. у 11 часова. Ова манифестација културно-уметничко-образовног карактера представља традиционално окупљање ученика и професора Филолошке гимназије, којим се обележава крај школске године.

Представници одељења свих страних језика који се уче у нашој школи припремају пригодан уметнички програм  (извођења традиционалног и модерног плеса,  музичке нумере, драмске приказе, рецитације, укусну храну – кулинарске специјалитете разних националних кухиња и сл.). Као и сваке године, и ове, очекујемо велики број гостију: представнике амбасада, културних институција са којима наша школа годинама сарађује, драге пријатеље и родитеље.

Позивамо све заинтересоване да дођу у петак, 19. јуна 2015. у 11. сати!

Позивамо све заинтересоване да дођу у петак, 19. јуна 2015. у 11. сати!