МАТУРСКИ ИСПИТ

Матурски испит у јунском испитном року одржаће се по следећем распореду:

• Среда, 5. јун 2019, од 09,00 до 12,00 часова – СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
  • Петак, 7. јун 2019, од 12,30 до 15,30 часова – ПРВИ СТРАНИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА)
  • Понедељак, 10. јун  – УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА ИЗ ПРВОГ СТРАНОГ ЈЕЗИКА (сатница ће бити објављена на огласној табли)
  • 11, 12 и 13. јун – ОДБРАНЕ МАТУРСКИХ РАДОВА (сатница ће бити објављена на огласној табли)

Позивамо ученике да на испит дођу најмање 15 минута раније и сместе се у учионице. Подсећамо ученике да се на испиту из првог страног језика најпре се обавља вежба слушања.

Секретар Испитног одбора

Јована Илић, проф. француског језика